Jednym z najważniejszych rozwiązań w zakresie międzynarodowego transportu towarów jest spedycja lotnicza. Jej obsługą zajmuje się port przy stolicy Polski, który przyjmuje samoloty przystosowane wyłącznie do przewozu ładunków różnego rodzaju. Z tego względu również i na lotnisku działa nasza profesjonalna agencja celna. Zapewniamy tu kompleksowe doradztwo i wsparcie przy odprawach celnych, dbając o sprawny przepływ przesyłek do krajów docelowych. W razie problemów z zatrzymaniem dóbr możemy zaproponować ich bezpieczne przechowanie w specjalnym składzie. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą agencji celnej!

Odprawa celna Warszawa lotnisko – Agencja celna Okęcie

Każdy ładunek wwożony na teren danego państwa podlega kontroli stosownego organu. Dotyczy to również paczek wysyłanych, czyli eksportowanych. Czynności w tym zakresie wymagają złożenia dokumentacji dla towaru, co usprawnia realizację całej procedury odprawy celnej. Odprawa celna w Warszawie na lotnisku podlega naszej kompleksowej obsłudze. Eksperci z agencji celnej Szoter dokonują zgłoszenia dóbr w przypadku pierwszego importu w ramach współpracy. Przy stałych relacjach biznesowych zapewniamy maksymalną szybkość działania dzięki udzielonemu przez przedsiębiorcę upoważnieniu.

Dzięki naszemu udziałowi w odprawie celnej towary w krótszym czasie przepływają przez granice państw. Obsługa celna w Warszawie dotyczy przede wszystkim Lotniska Chopina ze znajdującym się na nim terminalem cargo. Rozbudowany port jest bazą przeładunkową dla wielu firm logistycznych importerów i eksporterów, którym proponujemy współpracę ułatwiającą transport międzynarodowy
materiałów drogą powietrzną.

agencja celna Warszawa

Czym agencja celna Szoter zajmie się?

Klientom gwarantujemy wsparcie i profesjonalne doradztwo zarówno przy wspomnianych odprawach celnych, jak i innych czynnościach przy międzynarodowym przesyłaniu dóbr. W ramach obsługi celnej specjaliści z naszej agencji celnej udzielają fachowych porad z zakresu handlu zagranicznego z wykorzystaniem lotnisk do realizacji zleceń. Te natomiast optymalizujemy pod kątem efektywności, wskazując możliwości obniżenia kosztów i przyspieszenia procedur celnych. Pomaga w tym nasze doświadczenie i doskonała znajomość przepisów celnych i podatkowych.

Usługi celne

Nasi agenci celni pomagają firmom przejść przez skomplikowaną odprawę celną przy imporcie i eksporcie towarów. Świadczona przez agencję celną Szoter obsługa dla importerów i eksporterów korzystających z lotnisk do transportu międzynarodowego to również wypełnianie wszystkich niezbędnych dokumentów, w tym także tych potrzebnych do przejścia odprawy celnej. Zajmujemy się takimi formalnościami jak wnioski urzędowe, obsługiwaniem zgłoszeń celnych, a w razie komplikacji lub konieczności złożenia dodatkowych informacji – reprezentujemy klientów przed urzędem celnym.

Od wielu lat współpracujemy z przewoźnikami realizującymi zlecenia z zakresu transportu drogą powietrzną. Pomaga nam to w dopasowaniu najlepszych rozwiązań dla danego podmiotu funkcjonującego jako importer lub eksporter towarów we wspomniany sposób.

Wiemy, jak zadbać zarówno o ładunki składowane w kontenerach, jak i te umieszczane na specjalistycznych paletach. Nasza profesjonalna Warszawa agencja celna na lotnisku w stolicy to ogromne wsparcie dla firm przesyłających rozmaite produkty czy materiały do innych krajów. Agencja dzięki wieloletnim doświadczeniem swoich pracowników zapewnia profesjonalną obsługę, która przekłada się na zadowolenie klienta. Nasza Warszawska agencja celna (biuro agencji celnej) znajduje się pod adresem ul. Wirażowa 35, 02-158.

agencja celna

Co charakteryzuje naszą agencję celną?

Warunki współpracy zawsze dostosowujemy do preferencji i potrzeb klientów. Jesteśmy w tym zakresie elastyczni – możemy zaproponować pomoc w różnych procedurach celnych z uwzględnieniem portów morskich jak i lotniczych. Świadczymy też kompleksową obsługę obejmującą zarówno wspomniane już zajmowanie się odprawami celnymi, jak i magazynowanie towarów w naszym składzie.

Jako sprawdzona agencja celna na stołecznym lotnisku dysponujemy miejscem do przechowywania np. dóbr zatrzymanych przez kontrolę graniczną. Doradzamy, w jaki sposób przygotować je do spełnienia wymogów i tym samym dalszego transportu drogą powietrzną.

W każdym z naszych oddziałów zatrudniamy wyłącznie doświadczonych i kompetentnych ekspertów w zakresie obsługi celnej. Są oni w stanie dogłębnie przeanalizować sytuację danego podmiotu w zakresie obsługi celnej, a następnie przygotować indywidualny plan działania optymalizujący odprawy celne na granicy oraz inne etapy transportu międzynarodowego. Po więcej informacji na ten temat zapraszamy do kontaktu z naszą profesjonalną agencją celną!

Kontakt

Skontaktuj się z nami:

Teresa Szostak

Mailowo: teresa@szoter.eu
Telefonicznie: +48 789 008 828

lub skorzystaj z formularza poniżej

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres e-mail (wymagane)

    Temat

    Treść wiadomości