Największe miasta z dostępem do portów morskich są dla importerów i eksporterów niezwykle istotnymi punktami. Jednym z nich jest Gdańsk, w którym funkcjonuje nasza agencja celna. Agencja Celna Gdańsk oferuje profesjonalne doradztwo w procedurach celnych, w tym przeprowadzenie kontroli oraz pomoc w procedurze dopuszczenia towarów.

Klientom z Trójmiasta i okolic zapewniamy kompleksowe wsparcie przy odprawach celnych na granicy, a także reprezentujemy ich interesy w postępowaniach prowadzonych z agencjami celnymi. Gwarantujemy atrakcyjne stawki za obsługę przedsiębiorstw zajmujących się międzynarodowym transportem dóbr wszelkiego rodzaju. Zainteresowane współpracą agencje celne zapraszamy do kontaktu!

agencja celna gdańsk

Obsługa celna na najwyższym poziomie

Ofertę kierujemy m.in. do importerów. Jesteśmy w stanie zająć się zarówno paczkami, jak i przesyłaniem rozmaitych materiałów w innej formie. Świadczona przez nas kompleksowa obsługa celna w Gdańsku dotyczy także dbania o bezproblemowy przepływ towarów strategicznych. Jako sprawdzona agencja celna zapewniamy też wsparcie przy przewozie artykułów spożywczych, chemicznych, farmakologicznych, a nawet kwalifikowanych jako niebezpieczne.

Najwyższy poziom usług pozwala na sprawne załatwianie wszelkich formalności związanych z procedurami celnymi z urzędami pracującymi przy imporcie i eksporcie dóbr. Nasi doświadczeni specjaliści – agenci celni – pomagają swoim klientom w odprawach celnych przesyłek z zagranicy, zajmują się obsługą obrotu towarowego z zagranicą i przygotowaniem niezbędnych deklaracji celnych.

Odprawy celne

Eksperci z naszego zespołu nieustannie poszerzają swoją wiedzę, w tym znajomość przepisów dotyczących frachtu morskiego. To bardzo istotne w kontekście świadczenia obsługi celnej we wspomnianym mieście Gdańsku. Wiemy, w jaki sposób funkcjonują porty oraz znamy charakterystykę funkcjonowania odpraw celnych na granicy – zarówno w przypadku drobnicy, jak i transportu kontenerowego.

Agencja celna Szoter w razie potrzeby jest w stanie udzielić informacji na temat międzynarodowej spedycji morskiej. Elastyczność, wszechstronność i rzetelność pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dzięki takiej współpracy klienci działający jako importerzy unikają wielu problemów z urzędem celnym i innymi instytucjami dbającymi o poprawność realizacji procedur celnych na granicach Unii Europejskiej, co znacznie ułatwia pracę.

agencja celna

Obsługa celna w Gdańsku – dlaczego warto się na nią zdecydować?

Trójmiasto to ważny punkt na spedycyjnej mapie Polski – to właśnie na jego obszarze swoje siedziby ma wielu importerów i eksporterów. Nasza agencja celna w ramach kompleksowej obsługi celnej podmiotów zajmujących się transportem towarów drogą morską dba o poprawne dokonywanie odpraw celnych na granicy. Ważnym obiektem w przypadku wspomnianego miasta na północy kraju jest port morski przy Morzu Bałtyckim.

Ma on bazy do przeładunku fosforytów, pojazdów mechanicznych, owoców, a także paliw płynnych. Z tego względu jest bardzo istotny dla firm przesyłających takie towary za granicę do innych państw za pomocą jednostek pływających. Podmioty te mogą skorzystać z usług naszej agencji celnej. Posiadamy doświadczenie w obsłudze skomplikowanych procedur celno-skarbowych, dzięki czemu profesjonalnie obsługujemy naszych klientów. Obsługa obejmuje m.in. reprezentowanie klienta przed Urzędem Celnym kontrolującym wspomniany port morski.

Co nas wyróżnia naszą agencję celną?

Mamy duże doświadczenie w realizacji zadań takich jak dbanie o poprawność odpraw celnych towarów w transporcie międzynarodowym. Nasi eksperci nieustannie zwiększają swoje kompetencje, biorąc udział w branżowych szkoleniach oraz pozostając na bieżąco z aktualnościami w przepisach celnych i podatkowych.

Wiemy, jak usprawnić przepływ dóbr m.in. w spedycji morskiej. Jako sprawdzona agencja celna działamy w kluczowych dla importerów i eksporterów miastach. Proponujemy kompleksową obsługę celną obejmującą nawet przechowywanie towarów w naszym składzie.

Jest on przystosowany do przetrzymywania rozmaitych materiałów, przedmiotów i produktów. Spełnia wszelkie wymagania weterynaryjne czy sanitarne. Gwarantujemy, że Urząd Celny podczas odpraw celnych z udziałem specjalistów z agencji celnej Szoter, otrzyma komplet poprawnie wypełnionej dokumentacji koniecznej przy imporcie bądź eksporcie towarów w transporcie międzynarodowym.

Klientom zapewniamy obsługę celną na każdym etapie procedur celnych. W razie potrzeby udzielamy fachowych porad z zakresu przesyłania dóbr pomiędzy państwami – m.in. na terenie Unii Europejskiej.

Naszą agencję celną wyróżnia ponadto transparentność działania i rzetelność. Dla każdego podmiotu ustalamy indywidualne, atrakcyjne stawki za obsługę celną przy odprawach celnych czy reprezentowaniu firmy przed urzędami. Zainteresowanych współpracą serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Kontakt

Skontaktuj się z nami:

Teresa Szostak

Mailowo: teresa@szoter.eu
Telefonicznie: +48 789 008 828

lub skorzystaj z formularza poniżej

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres e-mail (wymagane)

    Temat

    Treść wiadomości