Największe miasta z dostępem do portów morskich są dla importerów i eksporterów niezwykle istotnymi punktami. Jednym z nich jest Gdańsk, w którym funkcjonuje nasza agencja celna. Klientom z Trójmiasta i okolic zapewniamy kompleksowe wsparcie przy odprawach na granicy, a także reprezentujemy ich interesy w postępowaniach prowadzonych z urzędami. Gwarantujemy atrakcyjne stawki za obsługę przedsiębiorstw zajmujących się międzynarodowym transportem dóbr wszelkiego rodzaju. Zainteresowane współpracą podmioty zapraszamy do kontaktu!

Obsługa celna na najwyższym poziomie

Ofertę kierujemy m.in. do importerów. Jesteśmy w stanie zająć się zarówno paczkami, jak i przesyłaniem rozmaitych materiałów w innej formie. Świadczona przez nas kompleksowa obsługa celna w Gdańsku dotyczy także dbania o bezproblemowy przepływ towarów strategicznych. Jako sprawdzona agencja zapewniamy też wsparcie przy przewozie artykułów spożywczych, chemicznych, farmakologicznych, a nawet kwalifikowanych jako niebezpieczne. Najwyższy poziom usług pozwala na sprawne załatwianie wszelkich formalności z urzędami pracującymi przy imporcie i eksporcie dóbr.

Eksperci z naszego zespołu nieustannie poszerzają swoją wiedzę, w tym znajomość przepisów dotyczących frachtu morskiego. To bardzo istotne w kontekście świadczenia obsługi celnej we wspomnianym mieście. Wiemy, w jaki sposób funkcjonują porty oraz znamy charakterystykę funkcjonowania odpraw na granicy – zarówno w przypadku drobnicy, jak i transportu kontenerowego. Agencja Szoter w razie potrzeby jest w stanie udzielić informacji na temat międzynarodowej spedycji morskiej. Elastyczność, wszechstronność i rzetelność pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dzięki takiej współpracy klienci działający jako importerzy unikają wielu problemów z urzędami i innymi instytucjami dbającymi o poprawność realizacji procedur celnych na granicach krajów.

Obsługa celna w Gdańsku – dlaczego warto się na nią zdecydować?

Trójmiasto to ważny punkt na spedycyjnej mapie Polski – to właśnie na jego obszarze swoje siedziby ma wielu importerów i eksporterów. Nasza agencja celna w ramach kompleksowej obsługi podmiotów zajmujących się transportem towarów drogą morską dba o poprawne dokonywanie odpraw na granicy. Ważnym obiektem w przypadku wspomnianego miasta na północy kraju jest port morski przy Morzu Bałtyckim.

Ma on bazy do przeładunku fosforytów, pojazdów mechanicznych, owoców, a także paliw płynnych. Z tego względu jest bardzo istotny dla firm przesyłających takie towary do innych państw za pomocą jednostek pływających. Podmioty te mogą skorzystać z usług naszej agencji. Obsługa obejmuje m.in. reprezentowanie klienta przed Urzędem Celnym kontrolującym wspomniany port morski.

Co nas wyróżnia naszą agencje celną?

Mamy duże doświadczenie w realizacji zadań takich jak dbanie o poprawność odprawy towarów w transporcie międzynarodowym. Nasi eksperci nieustannie zwiększają swoje kompetencje, biorąc udział w branżowych szkoleniach oraz pozostając na bieżąco z aktualnościami w przepisach celnych i podatkowych. Wiemy, jak usprawnić przepływ dóbr m.in. w spedycji morskiej. Jako sprawdzona agencja działamy w kluczowych dla importerów i eksporterów miastach. Proponujemy kompleksową obsługę obejmującą nawet przechowywanie towarów w naszym składzie.

Jest on przystosowany do przetrzymywania rozmaitych materiałów, przedmiotów i produktów. Spełnia wszelkie wymagania weterynaryjne czy sanitarne. Gwarantujemy, że Urząd Celny w Gdańsku podczas odpraw z udziałem specjalistów z agencji Szoter, otrzyma komplet poprawnie wypełnionej dokumentacji koniecznej przy imporcie bądź eksporcie towarów w transporcie międzynarodowym. Klientom zapewniamy obsługę na każdym etapie procedur celnych. W razie potrzeby udzielamy fachowych porad z zakresu przesyłania dóbr pomiędzy państwami – m.in. na terenie Unii Europejskiej.

Naszą agencję celną wyróżnia ponadto transparentność działania i rzetelność. Dla każdego podmiotu ustalamy indywidualne, atrakcyjne stawki za obsługę przy odprawach czy reprezentowaniu firmy przed urzędami. Zainteresowanych współpracą serdecznie zapraszamy do kontaktu.